Кращих представників сфери туризму привітали з професійним святом

30 Вер 2013 / 12:21 | Переглядів: 2101

туризм вітання Ігор Турський

Кращих працівників туристичної галузі відзначили з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні у міськраді. Секретар міської ради Ігор Турський вручив винуватцям зібрання грамоти та цінні подарунки.

"Ви - люди, які втілюють мрії в життя, - зазначив Ігор Турський, звертаючись до гостей. - Спасибі за те, що допомагаєте нам розвивати місто. Тернопіль має хороше розміщення та багато конкурентних переваг серед багатьох інших міст. Ми розвиваємо туризм в різних напрямках - і сакральному, і історико-архітектурному, і спортивному, якого нема в багатьох містах. Спасибі вам за вашу клопітку щоденну працю. Завдяки вам відбувається співпраця з закордонними містами і вона є доволі вдалою. Бажаю вам успіхів, достатку та добра у всіх ваших починаннях, радості та здоров'я вашим сім'ям".

Тож, за вагомий внесок у розвиток туристичної галузі міста Тернополя та з нагоди професійного свята привітали 11 тернополян. Список нагороджених (додається)

За словами начальника управління стратегічного розвитку міста Юрія Дайнеки, міська влада робить все можливе, аби туризм став провідною галуззю у Тернополі. Зокрема, рішенням сесії у червні цього року створено туристично-інформаційний центр. Директором призначено депутата облради Назара Яворського. 21 вересня сесійним рішенням виділили приміщення для центру - у школі №4, що на Грушевського, 2. Засновником центру є міська рада.

Створили його з метою сприяння туристичній діяльності в Тернополі, підтримки розвитку малого бізнесу у галузі туристичної інфраструктури, розробки та просування туристичних продуктів Тернополя на внутрішньому та міжнародному ринках, створення та розвитку туристичних інформаційних технологій та комп'ютерних систем. Незабаром діятиме в Тернополі і туристичний портал TernopilTravel.com, де можна буде ознайомитися з усією інформацією, корисною туристам.

Ігор Турський заохотив присутніх у залі ділитися ідеями щодо розвитку центру, порталу та розвитку туристичної сфери у Тернополі в цілому.

Джерело: rada.te.ua

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.