Кілька речень про «блокування» тернопільської міськради або чому «тих трьох» не пускають в раду

21 Сер 2017 / 09:45 | 1 коментар | Переглядів: 2336

Іван Сороколіт на тему тему комунального підприємства "Тернопіль Інтеравіа".

Бачимо, що багатьом все ж не зовсім зрозуміла наша позиція та наші дії щодо участі у роботі пленарних засідань сесії Тернопільської міської ради. Тому пояснимо ще раз і, можливо, зрозуміліше:

ДЛЯ НАС НЕ Є ПАНАЦЕЄЮ, ЖИТТЄВОЮ ПОТРЕБОЮ ЧИ САМОЦІЛЛЮ ПОТРАПИТИ В СЕСІЙНУ ЗАЛУ ПІД ЧАС ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ.

Наші опоненти цього, швидше за все, не розуміють і, можливо, по цій причині здивовані нашою спокійною реакцією.

Сергій Надал практично повністю контролює весь депутатський корпус і наша фізична присутність суттєвого впливу на прийняття чи не прийняття тих чи інших рішень не змінить.

Ми всього лише виконуємо волю наших виборців та норми чинного законодавства, яке говорить, що депутати мають брати участь в роботі сесій.

Якщо ж є "розумники", які придумали собі "зраду" і на замовлення "європейського" мера Сергія Надала зайнялись "героїчним" блокуванням - то це їх спільний вибір виставляти себе дурнями!

Щодо вояжів гостей для допомоги реалізації місцевого самоврядування в інтерпретації Сергія Надала - це, безумовно, суттєве приниження і тернополян, і Тернополя вцілому.

Причин цього шоу з блокуванням дві:

1. Страх нашого доступу до мікрофона і правдиве коментування частини рішень. Адже за відсутності фахового та конструктивного опонування, Сергій Надал кому завгодно голову задурить, а при потребі і хамовито рота закриє менш досвідченим депутатам.

2. Страх "Свободи". Якщо партія не продемонструє іншим депутатам свою можливість контролювати їх з позиції сили, то втратить контроль і породить руйнівну, в її розумінні, внутрішню демократію, а це, в свою чергу, призведе до краху партії вцілому. Такі собі методи політичних стосунків "по понятіях", замасковані під націоналістичну дисципліну.

Шкода, звичайно, що використовують для цього задурену молодь. Але, на жаль, для декого припустимо займатись злодійськими схемами навіть прикриваючись іменами загиблих.

Зважаючи на "дивну" реакцію на ці процеси збоку правоохоронної системи, робимо висновки, що місцеве самоврядування, як інституція, в небезпеці.

Виявляється, що прикриваючись патріотичними гаслами, вдягнувши вишиванки чи камуфляж, можна себе ставити вище закону та моралі.
Це серйозніша проблема, ніж може здатись на перший погляд. Суспільству подають сигнали, що так можна робити безкарно. Тому нехай правоохоронці пам'ятають, що самі з власної волі стали співучасниками відкриття цієї "Скриньки Пандори"…


Іван Сороколіт (із мережі "Фейсбук")

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.