Ігоря Турського не залякали ані замах на життя, ані навіть ножове поранення

23 Лют 2018 / 23:21 | Переглядів: 2459

Турський - легінь

Про це постраждалий від зухвалого нападу тернопільський громадський діяч повідомив на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук"

-Живий. Та кілька тижнів бігати не буду точно. Глибока рана на нозі за 1см від стегнової артерії і нерва.

Величезна подяка усім, хто надавав допомогу відразу на місці (прошу допомогти віднайти лікаря-перехожого, котрий на місці професійно надавав допомогу), а також працівникам швидкої та медикам в лікарні.

Напад серед білого дня з ножем в центрі міста - це ненормально. Справа не в Турському. Справа в зухвалості злочинців.

Чи це спроба мене залякати, чи покарати, чи замах на вбивство?- я не можу сказати. Як і не можу сказати, хто і для чого це затіяв.

Поліцію прошу провести об'єктивне розслідування.
Зазначу, що не маю ні жодних бізнесово-фінансових конфліктів, ні на ґрунті особистих, чи то побутових стосунків: ні з чоловіками, ні з жінками.

Подія викликала певний резонанс і породила високу увагу до моєї особи. Скористаюсь моментом і дуже попрошу поліцію розслідувати не лише даний злочин, але все те неподобство (фізичне блокування міськради, сфальшоване "народне" відкликання з депутатів), яке організували навколо мене впродовж року Сергій Надал і підпорядкована йому партія "Свобода".

Надалівсько-свободівське бидло

Цинічне руйнування місцевого самоврядування Тернополя вважаю більшим злочином проти громади ніж чи то ножове поранення? чи то замах на Турського. Не здивуюсь, що напад на мене пов'язаний з моєю політичною діяльністю. Та нехай висновки все ж зробить слідство.

Але одне можу сказати з впевненістю: Якщо у когось були наміри залякати, то задум не вдався. Займатимусь політичною та громадською роботою ще з більшою наполегливіст, - зазначив Ігор Турський.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.