Богдан Яциковський: «Боротьбу з корупцією треба починати на місцях»

11 Кві 2017 / 06:11 | Переглядів: 2647

Богдан Яциковський 2

З ініціативи лідера фракції Радикальна партія України Олега Ляшка в Тернопільській обласній раді Богдана Яциковського та очільників інших фракцій у місцевому самоврядуванні краю відбулося третє пленарне засідання п'ятої сесії Тернопільської облради шостого скликання. Одним із основних питань її порядку денного було прийняття звернення до глави держави, а також керівників уряду, Генпрокуратури, НАБУ та НКРЕКП щодо неприпустимості встановлення для населення щомісячної абонентської плати за підключеннядо системи газопостачання. Навіть дізнавшись, що в ці ж хвилини Національна комісія з державного регулюванняу сферах енергетики та комунальних послуг скасувала його, депутати головного самоврядного органу Тернопілля таки проголосували за відповідне звернення до найвищих державних інстанції, аби унеможливити тарифне ярмо для українського народу в майбутньому.

Голова фракції Радикальної партії України Олега Ляшка в облраді Богдан Яциковський, який першим поінформував сесію про скасування сумнозвісного рішення, зазначив, що не варто заспокоюватися від поступок НКРЕКП: "Є інформація, що Національна комісія з державного регулюванняу сферах енергетики та комунальних послуг під тиском народних депутатів від Радикальної партії Олега Ляшка у повному складі пішла до свого очільника Дмитра Вовка і заставила скасувати абонплату. Дякую усім, хто доклався до проведення позачергової сесії з цього питання . Сумнозвісне рішення Нацкомісії скасоване, але я прошу колег-депутатів проголосувати за відставку усіх членів НКРЕКП. За те, що вони намагалися затягнути у чергове тарифне ярмо український народ".

Сесія 50 голосами із 54 прийняла відповідне звернення, згідно з яким вимагає від Президента України, Генпрокуратури, НАБУ та НКРЕКП вжити відповідних заходів, які унеможливлять повторне введення абонплати за газопостачання, відправити у відставку весь склад Національної комісії з державного регулюванняу сферах енергетики та комунальних послуг і в першу чергу її голову Дмитра Вовка, а також знизити тарифи на газ та комунальні послуги. У цьому ж зверненні депутати облраи вимагають від Генпрокуратури та НАБУ провести всебічне розслідування діяльності членів НКРЕКП і притягнути винних до відповідальності.

Після цього окремі з представників депутатського корпусу облради намагалися для власного ж піару, саме в цей момент було поновлено трансляцію пленарного засідання на каналі ТТБ, заполітизувати розгляд наступних питань порядку денного. Для поновлення ефективної діяльності сесії, Богдан Яциковський запропонував колегам більше уваги приділяти саме Тернополю і Тернопільській області: "Під тиском суспільства та Радикальної партії Олега Ляшка НКРЕКП скасувало своє грабіжницьке для українського народу рішення. Але ті люди, які його приймали наразі ще залишилися на на своїх посадах. Ми вимагаємо, щоб подав у відставку "Вовк в овечій шкірі". І наголошую увагу всього депутатського корпусу, що такі "вовки" є і в нашій області. Боротьбу з корупцією треба починати на місцях Нам необхідно "Вовків в овечих шкірах" повиганяти не лише із столиці, а й з Тернопілля".

Надалі сесія проходила у конструктивному руслі - депутати прийняли низку важливих для життєдіяльності регіону рішень.

Нестор МОРОЗЕНКО.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.