ВООЗ надаватиме Україні допомогу в імунізації населення

24 Кві 2013 / 12:24 | Переглядів: 1288

інсулін

Наприкінці минулого тижня відбулася зустріч заступника Міністра охорони здоров'я України Олександра Толстанова із заступником директора відділу інфекційних хвороб Європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я Недрет Еміроглу з нагоди Європейського тижня імунопрофілактики, який проходить в Україні з 22 по 27 квітня цього року.

Тиждень імунізації відбувається на європейських теренах з ініціативи ВООЗ уже вісім років поспіль, але цьогоріч цей захід набув світового масштабу. У такий спосіб ВООЗ привертає увагу кожного жителя планети до важливості щеплень для здоров'я і якості життя людини.

За словами Олександра Толстанова, минулого року рівень охоплення профілактичними щепленнями за основними вакцинокерованими інфекціями зріс на 20% у порівнянні із попередніми роками. Недрет Еміроглу запевнила в тому, що ВООЗ і надалі надаватиме всю необхідну допомогу Україні для підтримки проведення імунізації.

Під час зустрічі заступник директора ЄРБ ВООЗ також наголосила на трьох аспектах співпраці в рамках покращення імунопрофілактики в нашій країні: підвищення рівня обізнаності про необхідність імунізації серед населення і рівня знань серед медичних працівників, а також безперебійне постачання вакцини. За усіма цими напрямками, за словами пані Еміроглу, ВООЗ готовий надати Україні усю необхідну допомогу.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.