Тернопільщина: 100% контрактна армія

23 Січ 2014 / 12:10 | Переглядів: 2768

артилерист кращий

Фото: Василь Лабай На фото: капітан Сергій Потяков навчає підлеглих

Збройні Сили України активно переходить на комплектування військовослужбовцями за контрактом. Уже з перших днів нового 2014 року до районних, міських, обласних військових комісаріатів продовжують звертатися громадяни України, які виявляють бажання пов'язати своє майбутнє із захистом Вітчизни.

Зокрема, на Тернопіллі з початку року до майбутніх місць проходження військової служби направлено вже 10 новобранців-контрактників. Їх відправляють на службу у сусідні з Тернопільщиною регіони, оскільки ще минулого року Тернопільський обласний військовий комісаріат на 100% укомплектував військові частини, які дислокуються на території області контрактниками.

- На Тернопіллі професія військового стає конкурентноздатною. Сьогодні служба в лавах Збройних Сил є найбільш високооплачуваною роботою серед більшості силових відомств і підприємств регіону, - каже старший офіцер відділу комплектування та призову Тернопільського обласного військового комісаріату майор Петро Сирко.

Офіцер також наголосив, що для представників військових комісаріатів робота щодо залучення громадян до військової служби за контрактом вважається пріоритетним завданням в ході реформування Збройних Сил України. З метою пропагування професійного війська в області проводяться різні рекламно-агітаційні акції та інформаційно-роз'яснювальні заходи.Окрім того, спільно з представниками обласного центру зайнятості офіцери військкомату проводять “Ярмарки вакансій”, куди залучають громадян, які перебувають на обліку в обласному центрі зайнятості, та виявили бажання до проходження військової служби за контрактом на посадах рядового, сержантського і старшинського складу.

Варто наголосити, що з 1 січня 2014 року відбулося поетапне підвищення рівня грошового забезпечення військовослужбовців різних видів (родів) військ Збройних Сил України ще на 20%. Сьогодні мінімальний розмір грошового забезпечення контрактника Збройних Сил України становить понад 2 000 грн, і планується, що у серпні 2014 року мінімальне грошове забезпечення військовослужбовця-контрактника першого року служби становитиме вже понад 3 000 грн.

Окрім того, у робочі дні контрактників забезпечують безкоштовними обідами, але за бажанням військовослужбовець може отримувати компенсацію, що складає близько 150 грн на місяць. А в ході виконання завдань з бойової підготовки, в польових умовах або під час несення служби у добовому наряді чи на бойовому чергуванні їх забезпечують триразовим харчуванням за рахунок держави.

Василь Лабай
Західний регіональний медіа-центр Міністерства оборони України

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.