Близько 7 тисяч сімнадцятирічних мешканців Тернопільщини поставлять на військовий облік у 2014 році

30 Гру 2014 / 16:24 | Переглядів: 2022

призовники армія

З першими днями 2014 року в Україні стартує приписна кампанія юнаків 1997 року народження при районних (міських) військкоматах. В ході цього загальнодержавного заходу десятки тисяч осіб чоловічої статі буде викликано до цих військових установ, де їх вивчатимуть на предмет придатності до військової служби.

У Тернопільській області юнаків, яким наступного року виповниться сімнадцять років, налічується близько 7 тисяч. На кожного з них у найближчому райвійськкоматі заповнять особову справу та видадуть приписне посвідчення.

За словами представників Тернопільського обласного військкомату, до цього часу проведено комплексну роботу: підготовлено приміщення, складено точні списки юнаків та визначено склади приписних районних (міських) комісій. До останніх груп , окрім офіцерів райвійськкоматів, увійшли цивільні лікарі, психологи та працівники регіональних структур соціального забезпечення.

- “Приписна кампанія- 2014” проводитиметься з 3 січня по 31 березня. За цей час кожен юнак пройде повне медичне обстеження, складе тести та поспілкується з офіцерами райвійськкоматів. В результаті цього ми матимемо індивідуальні дані про придатність до військової служби, - пояснив ТВО начальника відділу комплектування та призову - заступник Тернопільського обласного комісара майор Петро Сирко .

Офіцер порадив усім, хто отримає повістку, своєчасно прибути до райвійськкоматів і представити необхідні документи. Адже, без приписного посвідчення стане неможливим вступ до інститутів чи коледжів, працевлаштування у бюджетних структурах тощо. За ігнорування приписної кампанії передбачені штрафи.

- У будь-якому разі, безвідповідальні дії тягнуть до неприємного спілкування з правоохоронцями, - підкреслив майор Петро Сирко.

Варто наголосити, що приписка до призовних дільниць проводиться з метою взяття громадян на облік, визначення їх кількості, ступеня придатності до військової служби, встановлення рівня освітньої підготовки, здобутої спеціальності та рівня фізичної підготовки.

Василь Лабай
Західний регіональний медіа-центр
Міністерства оборони України

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.