Рух потягів «Тернопіль – Заліщики» та «Тернопіль – Ходорів» відновили

05 Чер 2015 / 13:22 | Переглядів: 3536

потяг вокзал

Фото: Іван Пшоняк

Відновили рух потягів "Тернопіль - Заліщики" та "Тернопіль - Ходорів". Нагадаємо, що їх відміна викликала занепокоєння мешканців, які телефонували в приймальню міського голови, на прямі ефіри та “гарячі лінії”.

Відтак, мер міста звернувся до народного депутата України Михайла Головка та попрохав у найшвидші терміни відновити рух дизельних поїздів.

- Тисячі тернополян щодня користуються послугами даного транспорту, щоб дістатись до власних городів та дачних ділянок. Для соціально-незахищених мешканців міста це чи не єдиний спосіб прокормити себе та власну родину. З метою зняття соціальної напруги та вирішення суспільно-важливої проблеми звертаюсь до Вас з проханням, в межах Ваших повноважень, звернутись в “Укрзалізницю”, Кабінет Міністрів України та інші компетентні органи для відновлення руху дизельних поїздів приміського сполучення, - йдеться в зверненні мера.

Державна адміністрація залізничного транспорту розглянула дане прохання і дала відповідь, що рух дизель потягів уже відновили. На сьогодні вони курсують згідно з діючим розкладом руху. Кілька днів потяги не їздили через ремонт.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.