Міський голова Тернополя може очолити Асоціацію міст України

08 Гру 2015 / 14:41 | Переглядів: 2162

Надал оф

Міський голова Тернополя Сергій Надал може змінити голову Кривого Рогу Юрія Вілкула на посаді голови Асоціації міст України.

Експертивисловили думку, що така заміна може бути вигідною для центральної влади, а також для більшості міських голів України.

Чинним президентом Асоціації міст України є колишній комуніст та "регіонал", соратник Віктора Януковича, батько народного депутата Олександра Вілкула, міський голова Кривого Рогу Юрій Вілкул, переобрання якого на другий термін вимагають оскаржити різні політичні сили.
Для збереження політичної стабільності у країні кандидатура Сергія Надала підходить Києву найбільше.

Як відомо, на останніх місцевих виборах Надал переміг у першому турі з результатом 60,18%. При цьому у Тернополі та серед колег по АМУ Надал має імідж твердого господарника-технократа. Під час своєї першої мерської каденції очільник Тернополя за висновкаминезалежних експертів показав найкращі результати в Україні.

За ним немає скандалів, які мають мер Харкова Генадій Кернес і Генадій Труханов, яких вважають одіозними у проукраїнському середовищі.

Для центральної влади вигідно призначення на посаду голови АМУ управлінця, що активно включився у процес анонсованої децентралізації. Призначення на посаду голови АМУ мера середнього міста відповідає загальній концепції ідеології децентралізації, де більшу увагу звертають на розвиток середніх і малих територіальних громад.

Сергій Надал у публічній діяльності концентрується переважно на господарських питаннях, не намагаючись конкурувати з першими особами держави, як це пробує робити лідер "Самопомочі" Андрій Садовий, котрий теж свого часу претендував на посаду голови асоціації. Надал же може стати зразково-показовим прикладом успішної реалізації політики децентралізації.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.