Олег Сиротюк: "Створення загонів оборони – основне завдання сьогодення"

10 Вер 2014 / 16:52 | Переглядів: 1405

Сиротюк Олег добровольчі батальйони

У зв'язку із загостренням ситуації в південно-східних регіонах України, у Тернопільській області розпочинається процес формування загонів, на добровольчих засадах, територіальної оборони сіл, селищ і міст.

"Створення загонів оборони - основне завдання сьогодення, - зауважив свободівець, голова Тернопільської державної адміністрації Олег Сиротюк щодо даної події. - Ми розраховуємо на активну позицію жителів области, адже мусимо захистити рідну землю. Кожен із нас може багато говорити про історію та патріотизм наших дідів та прадідів, однак зараз українці мають на власному прикладі показати любов до Батьківщини. Населений пункт має сформувати свої підрозділи оборони. Ми, звичайно, хочемо мирного розв'язання ситуації, однак, як говорить древня мудрість: "Хочеш миру - готуйся до війни", тому ми маємо бути готовими у будь-який момент захищати нашу державу, нашу батьківську землю".

Формування загонів територіальної оборони населених пунктів Тернопільської области завершиться до наступного тижня. Опісля розпочнеться підготовка командного складу, а згодом і всіх добровольців. Розроблено 30-ти годинні навчальні курси, що будуть проходити у позаробочий час.

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.