Лише після втручання прокуратури працівники торговельного підприємства отримали заробітну плату

15 Кві 2013 / 11:15 | Переглядів: 1538

прокуратура

Органами прокуратури області постійно приділяється увага питанням своєчасності та повноти виплати працівникам винагороди за працю та реальному поновленню порушених їхніх конституційних прав.

З'ясовано, що упродовж двох місяців працівники виконували роботи на підприємстві, що здійснює торговельну діяльність на території області, проте, зароблене так і не отримали.

Задля поновлення конституційних прав робітників підприємства, прокуратура міста Тернополя звернулася до суду із заявами про видачу судових наказів про стягнення із працедавця заборгованості, які судом розглянуто та задоволено.

На виконання судових наказів 12 працівників отримали заборговану їм заробітну плату в сумі майже 40 тисяч гривень.

Загалом упродовж поточного року прокуратурою скеровано до судів 48 заяв щодо стягнення заборгованої заробітної плати на загальну суму понад 240 тис. гривень, з яких судами вже розглянуто і постановлено рішень на суму 230 тисяч гривень та виконано майже 100 тисяч гривень.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.