Дотримання заходів безпеки — головна умова збереження життя і здоров'я військовослужбовців

10 Січ 2013 / 08:40 | 1 коментар | Переглядів: 5791

військові охорона здоровя

Напередодні початку у Зройних Силах України нового навчального року, на обласному збірному пункті Тернопільського обласного військового комісаріату, 9 січня, відбулося показове інструкторсько-методичне заняття, присвячене дотриманню заходів безпеки особовим складом облвійськкомату під час організації та проведення заходів професійної підготовки і виконання завдань повсякденної діяльності.

Головна мета заняття, до якого було залучено особовий склад обласного та Тернопільського об'єднаного міського військкоматів краю, полягала в удосконаленні військовослужбовцями теоретичних знань та практичних навичок, пов'язаних із дотриманням заходів безпеки під час проведення занять чи навчань, а також у повсякденній діяльності.

На навчальних місцях військовослужбовцям розповіли про заходи безпеки при поводженні зі стрілецькою зброєю, отруйними речовинами, під час експлуатації техніки та виконання ремонтних робіт тощо. Особливу увагу при цьому було приділено наданню першої медичної допомоги.

Звертаючись до присутніх ТВО обласного військового комісаріату підполковник Роман Галак зазначив, що кожен військовослужбовець повинен усвідомити, що немає нічого ціннішого, ніж його життя і здоров'я, а також життя і здоров'я рідних, близьких та товаришів по службі.

- Забезпечення безпеки людини, у тому числі під час військової служби, представляє складну і багатогранну проблему, яка має велике соціальне значення. Тому у ході заняття ми не лише намагалися довести вимоги правил техніки безпеки, а й найбільш наочно продемонструвати військовослужбовцям, держслужбовцям та працівникам ЗС України наслідки, які можуть виникнути при їх порушенні, - підкреслив ТВО обласного військового комісара підполковник Роман Галак.

Василь Лабай
Західний регіональний медіа-центр Міністерства оборони України

Фото автора

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.