Новий навчальний рік тернопільські артилеристи розпочали з бойової готовності

16 Січ 2013 / 08:01 | Переглядів: 2357

артилеристи в 13-му році

Військовослужбовці 11-ї окремої гвардійської артилерійської бригади 13-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України, що на Тернопільщині розпочали новий навчальний рік, який стартував 14 січня, заняттями з бойової готовності. Так, сьогодні 15 січня, заходи щодо приведення підрозділів військової частини у вищі ступені бойової готовності проводяться в складі артилерійських батарей, під керівництвом командирів підрозділів.

Під час занять кожен військовослужбовець повинен зрозуміти порядок оповіщення, який дещо змінився, терміни прибуття за різними сигналами бойової готовності, чіткий алгоритм дій кожного військовослужбовець у тій чи іншій ситуації.

За словами командира 11-ї окремої гвардійської артилерійської бригади полковника Олега Лісового заходи з бойової готовності у військовій частині триватимуть до кінця тижня, підсумком якого стане контрольно-комплексне заняття усієї військової частини.

— Оцінюватимемо спроможність підрозділів бригади до дій при приведенні військової частини у бойову готовність та буде відпрацьовано алгоритм дій військовослужбовців артилерійської бригади на складах і у парку бойових машин, — наголосив командир 11-ї окремої гвардійської артилерійської бригади полковник Олег Лісовий.

Василь Лабай
Західний регіональний медіа-центр Міністерства оборони України
Фото автора

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.