Дайджест за тиждень

26 Лют 2013 / 11:43 | 1 коментар | Переглядів: 2013

Газети

Світ

Десять мільйонів доларів за зіпсовану репутацію

Уряд США судиться з відомим велогонщиком Ленсом Армстронгом. Від семиразового чемпіона "Tour de France" вимагають десятки мільйонів доларів як компенсацію за шкоду, заподіяну репутації Сполучених Штатів на міжнародній арені. Нещодавно Ленс Армстронг визнав, що усі свої перемоги здобув під впливом допінгу. Внаслідок цього відомого велогонщика пожиттєво дискваліфікували. Одним зі спонсорів спортсмена була державна поштова служба США.

Кім Чен Ин нагородив 10 тисяч корейців

У Північній Кореї 10 тисяч учених, технологів та держслужбовців отримали щедрі нагороди від керівництва держави. Усі нагороджені брали участь у підготовці та проведенні підземного ядерного випробування. 100 людей отримали звання героїв КНДР разом із золотою медаллю "Серп і Молот". Вчених особисто нагородив глава Північної Кореї Кім Чен Ин. Для КНДР підземне ядерне випробування стало третім в історії.

Україна

Україну відвідало понад 23 мільйони іноземців

Минулого року Україну відвідало 23 млн 12 тис 823 іноземці. Найбільше гостей було з Росії, Молдови, Білорусі та Польщі.

Зазначається, що із загальної кількості 16 млн. 795 тис. 240 осіб відвідували Україну у приватних справах, 940 тис. 52 - з метою туризму, 350 тис. 224 - у справах служби, 23 тис. 813 осіб приїхали на навчання. Імігрували натомість 40 тис. 419 іноземців.

За даними прикордонної служби, у 2012 році в Україні на 22% зменшилася кількість мігрантів із країн СНД, при цьому кількість нелегальних мігрантів з країн Азії та Африки, насамперед із Сомалі, Афганістану і Еритреї, зросла на 10%.

НАТО просить Україну збільшити миротворчий контингент

Президент розглядає питання збільшення миротворчих місій в Афганістані та Ліберії. Про це під час брифінгу у військово-навчальній частині "Десна" повідомив міністр оборони України Павло Лебедєв. "До нас звернулися з проханням розглянути питання збільшення кількості наших миротворчих сил, у тому числі в Афганістані і Африці, а також інших гарячих точках", - зазначив міністр.

Тернопілля

Набільше грошей надійшло від заробітчан

За даними управління Національного банку України в Тернопільській області, минулого року сума надходжень іноземної валюти фізичним особам з-за кордону становить 175 мільйонів доларів США. Водночас за аналогічний період на рахунки юридичних осіб з-за кордону надійшло 507,01 доларів США.

Інвестиції у регіон надійшли з 46 країн світу, причому провідними партнерами були: Естонія, Кіпр, Німеччина, Польща, Чехія, то валютні перекази здебільшого надходять з Італії, Іспанії, Польщі, Німеччини, Сполучених Штатів.

Сніговики наступають

У минулі вихідні у парку "Топільче" з'явилося понад два десятки сніговиків. Організатори флешмобу "Вулиця сніговиків" таки реалізували свій задум і створили маленьке снігове диво в нашому місті. До створення снігових персожів долучалися всі бажаючі.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.