Абсурди подання на членів ДВК

01 Жов 2012 / 17:19 | Переглядів: 1333

Вибори

На Тернопільщині кандидат-самовисуванець "уповноважив" кандидата від Партії регіонів внести списки на членів ДВК від фракції Народної Партії

ОПОРА отримала копію одного з доручень, які десятками поступали в окружні виборчі комісії з поданнями на членів ДВК. Це доручення на подання кандидатів у члени ДВК від фракції Народної Партії. Але особливістю цього документа є те, що його підписала кандидат у народні депутати Надія Хоптян, яка балотується шляхом самовисування і є членом Партії регіонів, а уповноважила вона внести подання на членів ДВК іншого кандидата, який балотується від Партії регіонів по цього окрузі - Івана Кіся.

Запитання виникає - на якій підставі кандидат наважується подавати доручення від парламентської фракції, якщо немає до неї жодного стосунку? Це також ілюструє взаємини й "конкуренцію"між кандидатами, коли один уповноважує іншого подати списки від ще іншої політичної сили.

У цьому випадку доручення й долучені до нього подання не було прийнято, проте даний документ ілюструє як формуються ДВК і наскільки різні суб'єкти виборчого процесу сумлінно ставляться до своїх прав та обов'язків. І тут мова не лише про згаданих кандидатів, але й представників Народної партії.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.