Партія регіонів використовує в агітації російську армію

01 Жов 2012 / 15:45 | Переглядів: 1304

агітація пр армія російська

На агітаційних брошурах, які масово розповсюджує Партія регіонів, розміщені фотографії російських солдат

У ЗМІ вже виникало зацікавлення родинне фото, яке прикрашає брошуру Партії регіонів "ВІД СТАБІЛЬНОСТІ - ДО ДОБРОБУТУ!". Якщо вірити журналістам (зокрема, "Високого Замку"), то дане фото просто придбане через фотобанк в однієї американської компанії й зображена на ньому російська сім'я.

Втім, ОПОРА зауважила ще одне, не менш знакове фото. У тій же брошурі, в розділі про армію, вміщено фото російських солдат. При чому, якщо частина сторінки про 2008-2009 роки подана в чорно-білих похмурих тонах, то іншу сторінку, з досягненнями за 2010-1012 роки прикрашає кольорове фото військових у камуфляжах, які використовувала армія Російської Федерації і, які ніколи не вживалися в українському війську. Цей вид камуфляжу йменується "ВСР-93" і представляє собою російський камуфляж зразка 93-го року.

Щоб пересвідчитися в цьому ОПОРА звернулася до представників Тернопільської обласної організації Спілки офіцерів України, де було підтверджено, що цей тип камуфляжу є російський, а не український.

Між іншим, виникає також питання й фото на наступній сторінці "контрактна армія", адже й тут зображений військовий в камуфляжі не українського зразка, а типу американського "Woodland". Хоча фахівці, за сукупністю елементів на фото, не змогли ідентифікувати якої армії світу представлений солдат. За однією з версій - це може бути й просто стрейкболіст.

Зауважимо, що лише українською мовою ця брошура, згідно з вказаними даними, друкована накладом 720 000 примірників

Джерело: opora.org

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.