За втручання прокуратури до бюджету повернуто заборговані кошти за оренду землі

15 Вер 2014 / 12:15 | Переглядів: 1438

земля поле

Суд задоволив позов Тернопільської прокуратури з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері про стягнення з суб'єкта господарювання заборгованості за оренду землі.

Прокурорською перевіркою встановлено, що товариство, яке здійснює господарську діяльність в галузі транспорту, систематично не сплачує у повному обсязі орендну плату за землю.
Як наслідок, суд розглянув ряд пред'явлених до боржника позовів про стягнення з нього на користь держави податкового боргу за оренду землі на загальну суму понад 70 тис. гривень.
Разом з тим, у зв'язку із несплатою товариством до бюджету наступних узгоджених податкових зобов'язань, у боржника знову виник борг у сумі понад 15 тис гривень.
За таких обставин, Тернопільський прокурор з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері звернувся до суду з позовом про стягнення із суб'єкта господарювання зазначеної заборгованості.
Тернопільський окружний адміністративний суд задоволив позов спеціалізованої прокуратури у повному обсязі.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.