Вітання Сергія Надала з нагоди 24-ї річниці створення газети «Тернопіль вечірній»

25 Бер 2014 / 12:11 | Переглядів: 2473

ТВ

25 березня 1990 року було створено газету "Тернопіль вечірній".
24 роки тому тернополяни вперше почули голос офіційного вісника Тернопільської міської ради. За цей час змінювалася влада, змінювалися умови праці журналістів, змінювалися прізвища під матеріалами, однак значущість видання від цього не маліла, і в цьому в першу черга заслуга тих людей, які творять цю газету з непереборним ентузіазмом.
За назвою офіційного видання "Тернопіль вечірній" стоять люди, які завжди в курсі усіх новин в Тернополі, які кожен офіційний документ перетворюють в цікаву публікацію з чітко викладеною суттю. Саме їхніми стараннями зі сторінок "Тернополя вечірнього" ми можемо прочитати достовірну суть прийнятих владою рішень, офіційну позицію міської ради стосовно тих чи інших проблем в місті, цікаві інтерв'ю з чиновниками з їх особистого життя.
Тому сьогодні хочу подякувати усьому колективу газети, який, попри труднощі з фінансуванням, творить її на благо тернопільської громади, намагається зробити офіційний вісник більш цікавим для пересічного читача.
Бажаю Вам натхнення, Божого благословення, креативних ідей та здійснення задумів і планів, творчого неспокою. Нехай "Тернопіль вечірній" надалі процвітає, розвивається, вдосконалюється і з кожним днем стає все більш затребуваним та цікавим.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.