Відбулися перегони «Троє в каное»

08 Жов 2012 / 14:30 | Переглядів: 1932

каное троє

Перші перегони на туристських каное відбулися на Тернопільському ставі. Продемонструвати тернополянам ще один вид активного відпочинку вирішили прихильники водного туризму. Каное, на яких плавали на водному плесі тільки восени з'явилися у нашому місті. Їх у Чехії закупив тернопільський туристичний клуб "TURE",який організував перегони "Троє в каное", щоб таким чином популяризувати їх. До речі, каное саме підходять для сплавів на спокійних рівнинних річках, таких як Серет, Стрипа, Дністер. А навчитися управляти каное та потренуватися перед тим, як відправлятися на сплав, можна на міському озері.

У змаганнях взяли участь як дорослі, так і діти. Зібралося майже 50 учасників, яких розділили на три категорії: досвідчені, початківці та сімейні команди. Тернополянин Віктор Кіц уже не раз бував на різних сплавах. А коли дізнався, що на озері будуть змагання на каное, то вирішив взяти у них участь зі своїми донечками. "Коли є можливість, то намагаюся брати дітей на подібні заходи, - зауважує чоловік. - Старша, восьмирічна Олександра, уже плавала зі мною на байдарці-двійці. А чотирирічна Іринка сьогодні вперше сяде у каное. Я хочу показати дітям, що таке водний туризм, що відпочивати можна цікаво".

Команди складалися із трьох чоловік. На старт виходили також по три човни. Учасники повинні були пройти коло протяжністю приблизно 900 метрів. Траса простяглася від Островка закоханих вздовж берега до причалу. Звідти поверталися до місця старту.

Найцікавіше було спостерігати за запливами початківців. Їм було досить складно веслувати синхронно. Каное часто поверталося, то в одну то в іншу сторону. А одна з команд-аматорів, не справившись із керуванням на повороті, опинилася у воді. Та їх одразу ж підібрав рятувальний човен.

Завершилися змагання, як і належить, нагородженням. Переможці отримали медалі, грамоти та призи. Як зазначив Володимир Горон, організатор змагань, закупити подарунки для учасників вдалося завдяки фінансовій підтримці обласного управління з питань туризму. Це були, в основному, речі, необхідні для туриста. Такі перегони організатори планують зробити традиційними, але проводитимуть їх влітку.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.