Віче гідності в Тернополі окреслило шляхи до перемоги української нації

13 Січ 2014 / 15:52 | Переглядів: 2119

віче Кайда

12 січня 2014 у Тернополі відбулося Віче гідності. На Театральний майдан вкотре вийшли тернополяни та гості міста, незгодні з антинародною політикою чинної влади та диктатурою режиму Януковича. "Вчора під час Різдвяної просфори Глава Української Греко-Католицької Церкви Патріярх Святослав попросив передати українцям слова вітання від Папи Римського Франциска та запевнення в молитовній підтримці. Святіший Отець звернувся до українців як до свого улюбленого народу. Думаю, він назвав нас улюбленим народом не просто так, а, напевно, через те, що побачив нашу міцну віру, наше прагнення правди та справедливости", - наголосив, звертаючись до громадськості під час виступу, народний депутат України від ВО "Свобода" Олексій Кайда. "Зараз дехто намагається посіяти розбрат серед учасників Майдану, внести розкол у лави опозиції, розповідаючи, мовляв, опозиція не має плану дій чи що серед опозиціонерів немає єдності… Останнє, що вигадали на Банковій та зараз активно пропагують через підконтрольні ЗМІ й так званих шептунів, - це теза про висування єдиного кандидата у першому турі на президентських виборах. Але ми прекрасно розуміємо, що до виборів ще більше року. І, відповідно, єдиний кандидат стане дуже доброю мішенню для цієї влади, щоби застосовувати брудні технології чи зняти його з перегонів. Окрім того, три опозиційних кандидати в першому турі - це три штаби, які працюватимуть проти чинного режиму, це втричі більший контроль за виборами, втричі більше агітпродукції, втричі більше спостерігачів, втричі більше членів комісій… У другому турі ми, звісно, об'єднаємо свої зусилля на підтримку єдиного опозиційного кандидата. Хоча хто сказав, що Янукович повинен вийти в другий тур?! Зараз наше завдання - щоби туди вийшли два опозиційних лідери, аби обирати кращого з кращих, а не менше зло. Тому я закликаю вас відкидати будь-які зерна зневіри і гнати в шию тих провокаторів, які кажуть, що у нас немає плану. Наше першочергове завдання - загнати за край географії членів Партії регіонів, організовувати пікети під їхніми помешканнями, бойкот їхній продукції, а в кінці місяця - загальноукраїнський страйк!", - наголосив свободівець.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.