В Японії відбувся Перший Український фестиваль «ウクライナDAY - Український День»

21 Жов 2014 / 11:20 | Переглядів: 2839

україно-японский фестиваль

19 жовтня українська громада в Японії організувала та провела Перший Український фестиваль "ウクライナDAY - Український День" у Токіо.

Український фестиваль відвідало близько 500 мешканців Японії: українці, японці, французи, індійці, представники інших національностей. З вітальним словом до учасників та гостей фестивалю звернувся Надзвичайний і Повноважний Посол України в Японії п. Ігор Харченко.

Програма фестивалю була надзвичайно різноманітною: майстер-класи виготовлення писанки та ляльки-мотанки; навчання української пісні та танцю, лекції про українську культуру, мову та традиції, відео, слайдшоу та експозиція фото з краєвидами мальовничих куточків України. Відвідувачі також вчилися азам української мови - усі бажаючі мали змогу дізнатися про українську абетку та написання своїх імен українською.

Працював український ресторан, де гості могли скуштувати традиційну українську кухню. Надзвичайним попитом користувалися українські страви і, звичайно ж, традиційний борщ. Окремо функціонував куточок "Фото з красунею та красенем" — де можна було вдягтися в українські вишиванки на вибір, віночок і сфотографуватися на пам'ять з учасниками, вдягненими в українські строї.

Завершився фестиваль концертом, в якому взяли участь бандуристка Катерина Ґудзій (яка виконувала на бандурі не лише українські, але й японські традиційні пісні), дітки-учні української школи "Джерельце" міста Токіо, інтернаціональний ансамбль фольклорної музики “Tama Linda”, аматори та професійні виконавці.

Ініціатором та натхненником фестивалю була українська бандуристка Катерина Ґудзій. Організаторами свята виступили українці, активні учасники української громади Японії — мешканці Токіо, Йокогами, префектури Сайтама і навіть віддаленого Кіото; батьки та діти — учні української школи "Джерельце". Допомагали в підготовці, як місцеві японці, так і громадяни інших країн. Особливої подяки заслуговує пан Маокі Сато, якому фестиваль завдячує наданим для свята приміщенням.

Кошти, зібрані від проведення класів, продажу українських сувенірів та української кухні передаються на допомогу пораненим в АТО.

Орагнізатори фестивалю:
Контактна особа: Катерина Гудзій
Mail contact@kateryna-music.jp
тел +8180-3461-1986 (GMT +9 hours)

Українська громада в Японії https://www.facebook.com/ukrainians.japan
Українська школа в Токіо “Джерельце” https://www.facebook.com/dzherelce
Особистий сайт Катерини Гудзій - http://www.kateryna-music.jp/

Фото з фестивалю

Фото для веб-сайтів (22 шт. 900х600, оброблені і стиснені)
Завантажити з Dropbox https://www.dropbox.com/s/efg7x5abtijapm9/22%20foto%20900x600.zip?dl=0
Завантажити з Google Drive https://drive.google.com/file/d/0B-kyuRby7d2sdEJWRG1wSXNaTlk/view?usp=sharing

Фото оригінальні (15 шт. велкий розмір, необроблені)
Завантажити з Dropbox https://www.dropbox.com/s/sx5bdi0ey2biac4/15%20foto%20full%20size%20neobrobleni.zip?dl=0
Завантажити з Google Drive https://drive.google.com/file/d/0B-kyuRby7d2sZnp0V1BxZE1vMFU/view?usp=sharing

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.