Студентський фестиваль “Studfest 2013” проведуть у Тернополі

13 Тра 2013 / 19:39 | Переглядів: 2325

студенський фестиваль банер

З 24 до 25 травня у Тернополі пройде студентський фестиваль. Протягом трьох днів понад 300 студентів з різних міст України аналізуватимуть стан студентського самоврядування в державі та пропонуватимуть шляхи його удосконалення, презентуватимуть короткометражні фільми про свою альма-матер, змагатимуться за звання кращої спортивної та інтелектуальної команди і встановлять 2 студентські рекорди України.Фестивалем “Studfest 2013” організатори прагнуть показати та представити учасникам і гостям заходу студентську культуру України через організацію студентського дозвілля, розширення знань та практичного досвіду в побудові дієвої студентської самоорганізації та молодіжних об'єднань; на основі спільних інтересів згуртувати молодь, котра змогла б ефективно поширювати цінності й традиції студентського та молодіжного руху в Україні.

Фестиваль пройде у рамках проекту “Тернопіль - студентська столиця України”. Організаторами дійства стали громадська організація “Файне місто”, Тернопільська міська рада та студентський портал “Студентська столиця” (www.sc.te.ua).

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.