В ТНТУ проведено четверту Міжнародну науково-практичну конференцію «Інноваційні аспекти ресурсовикористання»

31 Бер 2015 / 09:21 | Переглядів: 3189

ТНТУ конференція студенти аудиторія

27 березня 2015 року за ініціативи кафедри менеджменту інноваційної діяльності та підприємництва Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, а також науковців Люблінського технічного університету (Польща), Білоруського державного університету (Білорусь) і Комратського державного університету (Молдова) організовано та проведено Четверту Міжнародну науково-практичну конференцію "Інноваційні аспекти ресурсовикористання", приурочену пам'яті почесного професора ТНТУ імені Івана Пулюя, академіка НАН України М. Г. Чумаченка.

Участь у конференції, окрім науковців вищих навчальних закладів України, Польщі, Молдови та Білорусі, взяли також представники органів державної влади, місцевого самоврядування, Обласної державної адміністрації, Обласного управління з питань науки та освіти.

Зі словом виступили проректор з наукової роботи ТНТУ ім. І. Пулюя Роман Рогатинський, заступник декана факультету управління та бізнесу у виробництві Оксана Гарматюк, завідувач кафедри менеджменту інноваційної діяльності та підприємництва Богдан Андрушків.

У ході конференції заслухано доповіді: Романа Шерстюка з темою "Інформаційні системи інноваційно-логістичного механізму управління ефективним використанням ресурсів", Есенії Антонів з темою "Використання новітніх технологій для досягнення успіху", Соломії Скоренької з темою "Нобелівський лауреат 2014 року Жан Тіроль на захисті монополій: ідеї для України", Оксани Горобець з темою "Використання інноваційний ресурсів для особистісного розвитку". Надзвичайно актуальну та складну проблематику підняв Богдан Андрушків у доповіді на тему "Гібридна війна та її ресурсно-економічні наслідки в умовах українського суспільства".

Під завершення конференції підведено підсумки Четвертого конкурсу наукових робіт молодих науковців та студентів імені академіка НАН України Миколи Григоровича Чумаченка. Переможцями визнано Соломію Скореньку, Єсенію Антонів, Анну Зелену, Оксану Попадюк та Олену Брилінську, яким вручено дипломи та авторські свідоцтва.

За результатами конференції видано збірник тез доповідей, прийнято практичні рекомендації щодо висунутих ідей та пропозицій, окреслено перспективні напрями проведення подальших науково-практичних досліджень проблематики застосування інноваційних підходів ресурсовикористування.

Ольга Владимир
к.е.н., доцент кафедри менеджменту інноваційної діяльності та підприємництва ТНТУ ім. І. Пулюя

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.