В обласній бібліотеці для молоді відбудеться презентація Грантової програми підтримки вступу до вищих навчальних закладів США Opportunity Funds

02 Лют 2015 / 09:05 | Переглядів: 1806

бібліотека семінар

3 лютого 2015 року о 13год. в ІЦ "Вікно в Америку для майбутніх лідерів" Тернопільської обласної бібліотеки для молоді відбудеться презентація Грантової програми підтримки вступу випускників шкіл, студентів та аспірантів з України до ВНЗ США (Opportunity Funds), фінансованої державним департаментом США.

Опис програми:

Бюро у справах освіти та культури, підтримує талановитих студентів з інших країн у процесі їхнього вступу до університетів та коледжів Сполучених Штатів Америки.

Програма Opportunity Funds надає гранти студентам, які можуть бути конкурентоспроможними для отримання повної фінансової підтримки від американських ВНЗ, але не мають фінансових ресурсів на покриття вступних витрат, не відповідають вимогам урядових грантових програм обміну, або вже мають такі гранти

Гранти програми Opportunity Funds можуть покривати такі витрати: оплату вартості стандартизованих тестів на проїзд до тестового центру (за потреби); додаткове розсилання результатів тестів; оплату за розгляд вступних документів навчальними закладами; витрати на отримання студентської візи, у тому числі проїзд на візову співбесіду до консульства США; реєстрацію в базі даних Департаменту національної безпеки США; проїзд до місця навчання у США; одноразову виплату для покриття початкових витрат на проживання.

Інформаційний центр "Вікно в Америку для майбутніх лідерів" діє в Тернопільській обласній бібліотеці для молоді з 2005 року. Центр став місцем для зустрічей однодумців,організації виставок, семінарів та інших подій, які сприяють взаєморозумінню та дружбі між українцями й американцями.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.