Тернопільська Університетська лікарня вже надає допомогу потерпілим на Майдані

24 Лют 2014 / 11:49 | 4 коментарі | Переглядів: 2794

швидка допомога автомобіль

Минулого тижня до Університетської лікарні надійшов постраждалий родом з однієї із областей Східної України, який внаслідок протистояння на Майдані отримав вогнепальну травму плеча. Куля зачепила кістку і плечове сплетіння. Хворого прооперували і він іде на поправку. У ніч з 22 на 23 лютого привезли ще двох потерпілих. В обох вогнепальне поранення коліна. Ці люди були прооперовані на Майдані. У польових умовах неможливо надати повноцінну медичну допомогу, тому подальше лікування в медичному закладі є вкрай важливим. У цьому випадку лікарі просто зашили рану потерпілого. Учора упродовж дня хворих наново прооперували, витягли осколки, зробили реконструкцію суглобів. Сьогодні всі потерпілі отримують належне лікування, забезпечені необхідними медикаментами. Окрім того, зі студентського кафе медуніверситету, яке поблизу Університетської лікарні, доставляють комплексні обіди, фрукти.
Потрібно зазначити, що всі троє хворих не з Тернополя, а переважно із міст Східної України. Вони побоюються лікуватися в медичних закладах у своїх містах, оскільки там ще досить неспокійно. Проте із задоволенням погодилися отримати медичну допомогу в нас. У Києві триває підготовка групи потерпілих для подальшого лікування в Університетській лікарні. Поки що ці люди нетранспортабельні. Як тільки їх можна буде транспортувати до нашого міста, лікарі будуть готові прийняти людей і надати необхідну допомогу.
23 лютого до міста повернулося тринадцять тернопільських лікарів Майдану, серед яких є викладачі медичного університету. Всі вони працювали у польових шпиталях і надавали медичну допомогу протестуючим. Лікарів доставили транспортом нашого університету. Щодо хворих, то їх транспортують машинами "швидкої допомоги", які надав Центр екстреної медичної допомоги нашої області. Потерпілих не можна перевозити звичайним транспортом. У цьому напрямку вчасно спрацював директор Центру екстреної медичної допомоги Михайло Джус.
Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.