Десятеро майданівців отримують медичну допомогу в Університетській лікарні Тернополя

27 Лют 2014 / 17:38 | Переглядів: 1810

ярема

Упродовж двох днів до Університетської лікарні надійшло ще четверо потерпілих під час подій на Майдані у Києві. Всі вони також уже отримали належну медичну допомогу і консультації.
"В одного із потерпілих гострий післятравматичний отит, зокрема пошкоджена барабанна перетинка внаслідок звукової ударної хвилі. В іншого - макуліт правого ока. Цей чоловік допомагав під час подій у Києві підтримувати оборону, внаслідок чого і виникло захворювання. Третій хворий поступив до нас із травмою внутрішнього кута лівого ока. Чоловіка лікарі успішно прооперували і витягли стороннє тіло. В ортопедичному відділенні на лікуванні перебуває ще один хворий із забоєм м'яких тканин. Хочу зазначити, що потерпілі забезпечені необхідними ліками, харчуванням і психологічною підтримкою. Психологи щодня консультують хворих", - розповіла проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського Надія Ярема.
Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.