У Тернополі військові журналісти провели круглий стіл: “Особливості роботи засобів масової інформації в умовах загрози національної безпеки України”

19 Лис 2014 / 11:47 | Переглядів: 2183

військові журналісти армія

У Тернополі у медійній студії кафедри журналістики Тернопільського національного педагогічного університету 13 листопада відбувся круглий стіл за участю військових журналістів Міністерства оборони України та студентів журналістів Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка на тему: “Особливості роботи засобів масової інформації в умовах загрози національної безпеки України”. У заході, окрім студентів кафедри журналістики, взяли участь офіцери Західного регіонального медіа-центру оборонного відомства на чолі з начальником підполковник Олександром Поронюком. Учасники круглого столу обговорили актуальні питанння в інформаційному просторі в умовах неоголошеної війни.

Учасник АТО у складі прес-центру антитерористичної операції підполковник Тарас Грень розповів присутнім про тонкощі журналістської роботи у зоні АТО.

— Від того як журналісти будуть висвітлювати події, які відбуваються у тому числі і на сході України, так будуть почувати себе і наші громадяни. Інформацію необхідно перевіряти і перш ніж подавати переконатися достовірність джерела, — зазначив підполковник Тарас Грень.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.