У Тернополі на Злуки відкрили вуличні тренажери і провели свято спорту і здоров’я

22 Кві 2018 / 07:52 | Переглядів: 3301

Байгер і Шумада змагання 2

19 квітня відбулося офіційне відкриття вуличних тренажерів, встановлених на проспекті Злуки, 11. Свого часу між гуртожитковим комплексом "Текстерно" та самим підприємством активно діяв його стадіон. У 80-тих - це місце було одним із спортивних центрів не лише цього масиву, а й усього міста. Проте з середини 90-тих спортарена почала перетворюватися на пристанище для любителів оковитої та наркоманів. Не поновлювалися спортивні і дитячі майданчики й у дворах колишніх гуртожитків - від магазину "Текстиольник" до "Універсаму". Після Революції Гідності зусиллями громади було відновлено стадіон. А оновленням спортивних і дитячих майданчиків сусідніх із ним дворів серйозно за підтримки депутата Віктора Шумади, який лобіює інтереси мешканців цього округу в міськраді, зайнялися керівники місцевого обслуговуючого підприємства "ТернопільКомСервіс"Юрій Вересюк і Володимир Байгер Їхніми спільними зусиллями минулого четверга відкрили вуличні тренажери і провели свято спорту і здоров'я.

Автор проекту Володимир Байгер спільно депутатом місцевого самоврядування, який опікується цим округом, секретарем Тернопільської міської ради Віктором Шумадою відкрили новий спортивний об'єкт. На захід запросили майже 150 дітей, а також дорослих мешканців цього масиву. Для них спільно з представниками міського центру спорту і фізичного здоров'я населення провели спортивне свято з різними конкурсами та змаганнями. Їхнім учасникам вручали призи, у тому числі й солодкі. Кожна дитина залишила свято задоволеною.

За словами одного з ініціаторів відкриття вуличних тренажерів Володимира Байгера, відкриття цього спортмайданчика стало незабутньою подією для жителів навколишніх будинків і особливо для підростаючого покоління: "Найбільше раді тренажерам діти, які вже облюбували новий спортивний майданчик. Проте задоволеним від фзкультурно-спортивного свята і дорослі мешканці сусідніх будинків. За майданчик сучасних вуличних тренажерів та конкурси і призи ми щиро вдячні нашому депутатові, секретарю міськради Віктору Шумаді і директоруПП "ТернопільКомСервіс"Юрію Вересюку. Ці люди постійно опікуються даним масивом і роблять усе можливо для поліпшення проживання у ньому місцевих мешканців".

Іван ПШОНЯК.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.