Оновили дитячі майданчики на проспекті Злуки

22 Вер 2016 / 10:44 | Переглядів: 1759

Search  Віктор Шумада Оновили дитячі майданчики на проспекті Злуки 2

Нещодавно на проспекті Злуки №1 та 5 за рахунок інвестора оновили дитячі майданчики. Оскільки мешканці цих будинків не раз зверталися із проханням встановити поблизу дитячий майданчик, щоб діти мали, де гратися. Тепер у розпорядженні дітвори гірка, карусель та гойдалка-балансер.

"У цьому році зроблено прибудинкову територію в будинку Злуки 1 і, взагалі, на Злуки в декількох дворах. Проведені відповідні ремонти, оновлена територія і ми звернулися спільно з ЖЕКом, який обслуговує цей житловий фонд, до всіх комерційних структур, котрі працюють тут, на цьому окрузі, в цьому будинку, щоб вони долучилися до того, що вже зроблено, щоб допомогли встановити майданчик. І от якраз одна із структур - це комерційний банк "ПриватБанк" відгукнувся на наше прохання і за власний кошт встановив дитячий майданчик", - зазначив секретар міської ради Віктор Шумада.

Представник банку зізнається, оновлення дитячого майданчика саме біля будинку на проспекті Злуки, 1 має символічне значення. Оскільки тут було встановлено один із перших їхніх в Тернополі банкоматів. Вони і надалі готові працювати і в інших ділянках міста. Самі ж діти дуже швидко полюбили нові гойдалки. І вони майже не пустують, адже в будинку малечі багато, тому і поновлення майданчика дуже бажане.

Іван ПШОНЯК.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.