У Тернополі відкрили цілодобовий туристично-інформаційний центр

27 Вер 2016 / 20:08 | Переглядів: 2197

Віктор Шумада У Тернополі відкрили цілодобовий туристично-інформаційний центр

Перший цілодобовий туристично-інформаційний центр відкрили у Тернополі. У ньому мешканці та гості міста зможуть отримати безкоштовну туристичну мапу "98 причин відвідати Тернопіль", попити гарячих напоїв та купити сувеніри. Усі кошти від діяльності центру спрямовуватимуть на розвиток туризму.

"Наразі в Україні немає жодного туристично-інформаційного центру, який працює цілодобово. Специфіка Тернополя у тому, що через наше місто більшість туристів приїжджає та від'їжджає вночі, або ж залишаються на один день, тому у всіх буде можливість у будь-який час доби придбати сувеніри, - розповідає директор КП "Туристично-інформаційний центр" Тарас Ковальчук. - Основну інформацію про діяльність нашого центру та туристичний Тернопіль можна буде знайти чотирма мовами на сайтіhttp://vse.te.ua/uk/".

На відкритті центру був присутній секретар міської ради Віктор Шумада, який зазначив, що відкриття цього закладу саме 27 вересня є дуже символічним. Адже цього дня відзначають Всесвітній день туризму.

"Туристична галузь є важлива для нашого міста. Про це свідчить той факт, що у квітні міська рада прийняла "Програму стратегічного розвитку міста до 2025 року", у якій міститься окремий розділ про туризм. На сьогодні ми виділяємо два важливі туристичні напрямки у місті - це подієвий та релігійний туризм, - зазначає Віктор Шумада. - До речі, цього року наше місто вже відвідало близько 150 тисяч туристів. А у наших планах створення нових цікавих туристичних об'єктів, наприклад, дослідження підземель та облаштування оглядового майданчика на Катедрі".

До слова, керівник ТІЦу уже анонсував, що ними розроблено план святкування на новорічно-різдвяні свята у місті, а на 25 грудня у центральній частині міста будуть звучати польські колядки. Також у планах ТІЦу - проекція костелу, який колись знаходився на місці ЦУМу.

Довідково: "Туристично-інформаційний центр" Тернополя знаходиться за адресою вул. Грушевського, 2

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.