У бібліотеці відбудеться зустріч з сучасною українською письменницею Євгенією Чуприною

18 Чер 2013 / 15:57 | Переглядів: 1254

бібліотека книжки окулярник

У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді 20 червня 2013 року о 12 00 відбудеться зустріч з координатором Міжнародної літературної премії ім. Олеся Ульяненка - Євгенією Чуприною.

Пані Євгенія також проведе презентацію книги О. Ульяненка "Сталінка. Дофін Сатани", видану у видавництві "Фоліо". Шанувальники творчості О. Ульяненка матимуть змогу дізнатися про те, як створювались романи "Сталінка" і "Дофін Сатани", деталі заборони роману "Жінка його мрії", про загадкову смерть автора та його незакінчений роман "Пророк".

Для довідки:

Євгенія Чуприна - сучасна українська поетеса, письменниця та драматург. Координатор Міжнародної премії ім. Олеся Ульяненка. Член Українського відділення ПЕН-клубу, член національної спілки письменників України та Національної спілки журналістів. Лауреат премії ім. Володимира Короленка. Автор збірок віршів "Твори" і "Вид знизу", прозових "Роман з Пельменем" та "Орхидеи еще не зацвели". ЇЇ твори друкувалися в альманахах "Побережье" (Філадельфія), "Сталкер" (Лос-Анжелес), журналах "Нева" (Петербург), "Веселка" (Київ), "Лава" (Харків) та ін. Є. Чуприна була літературним агентом письменника Олеся Ульяненка до самої його смерті.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.