Тернопільському батальйону територіальної оборони передали військово-польове спорядження

01 Чер 2014 / 12:58 | 3 коментарі | Переглядів: 3105

армія благодійність солдат Надал

Волонтери передають необхідні речі українським військовим. У Тернополі, сьогодні 29 травня, у новостворений батальйон територіальної оборони передали спальні мішки і карімати. Вони знадобляться військовослужбовцям під час виконання завдань у польових умовах.

Командування військової частини, зізнається, що процес формування батальйону вийшов на завершальну стадію і дякують тернополянам за розуміння та підтримку.

— Завдання командування батальйону створити підготовлену, мобільну і фахову у всіх відношеннях військову частину. На жаль, на сьогодні, держава не взмозі у повному обсязі забезпечити нас необхідним спорядженням. Ті речі, які нам привезли добровольці використовуватимуться як під час бойової підготовки так і у повсякденному житті, —зазначив командир батальйону територіальної оборони підполковник Ігор Ларін.

Офіцер також наголосив, що уже з 1 червня військовослужбовці батальйону приступлять до бойового злагодження. Для багатьох із них це не буде якоюсь новинкою, адже у чималої кількості особового складу за плечима є досвід військової служби, а дехто має навіть досвід служби у миротворчих опереціях під егідою ООН.

Міська влада Тернополя, яка раніше виступала з ініціативою створення в обласному центрі військової частини, зараз активно долучається до процесу пошуку доброчинців для допомоги військовим.

— Завдячуючи тернополянам, фонду “Карітас”, церкві, самообороні майдану, автомайдану які відгукнулися на прохання військових, передаємо спальні мішки і карімати. Вважаємо, що це добрий початок і приклад для інших підприємців. Сподіваємося, що це поможе нашим хлопцям для того щоби вони краще виконували свій обов'язок, — наголосив міський голова Тернополя Сергій Надал.

Військовослужбовцям батальйону територіальної оборони передали 160 спальних мішків та 430 каріматів.

Василь Лабай
Західний регіональний медіа-центр Міністерства оборони України

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.