Тернопільські артилеристи найкращі

08 Жов 2012 / 12:01 | 1 коментар | Переглядів: 2826

артилеристи тернополя

Честь захищати 13-й армійський корпус Сухопутних військ ЗС України у конкурсі на кращий артилерійський підрозділ Збройних Сил виборола гаубична артилерійська батарея 11-ї окремої гвардійської артилерійської бригади з Тернополя.

На Рівненському загальновійськовому полігоні, де проходило тактичне навчання з бойовою стрільбою артилерійських підрозділів 13-го армійського корпусу СВ ЗС України підлеглі командира батареї капітана Сергія Потякова краще за інших виконали вогневі завдання з закритої вогневої позиції та стрільбу прямою наводкою. Також артилеристи з тернопільщини перемогли у номінації професійна підготовка офіцерів, а у спеціальній (виконання групових нормативів у складі батареї) та спортивній номінаціях (вправи на витривалість у складі підрозділу з подолання спеціальної смуги перешкод) увійшли до числа кращих.

- Настрій у військовослужбовців батареї бойовий. Тепер захищатимемо честь не тільки тернопільської бригади, але й цілого 13-го армійського корпусу, - зізнався командир 1-ї гаубичної артбатареї 11-ї окремої гвардійської артилерійської бригади капітан Сергій Потяков. - Відповідальність за результат велика, але бойовий досвід, який отримаємо вартий того.

Тернопільська гаубична батарея має на озброєнні пушку-гаубицю 2А65.

Як відомо, з 15 по 26 жовтня 2012 року на базі 6-го навчального артилерійського полку 169-го навчального центру Сухопутних військ ЗС України відповідно до наказу начальника Генерального штабу - Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-полковника Володимира Замани проводитиметься конкурсі на кращу артилерійську батарею Збройних Сил України.

Головою суддівської колегії конкурсу призначено командувача ракетних військ і артилерії Командування Сухопутних військ ЗС України генерал-майора Андрія Колєннікова.

Загальне керівництво проведенням змагань здійснюватиме перший заступник командувача Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Сергій Бессараб.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.