Служба зайнятості школярам

14 Кві 2014 / 09:24 | Переглядів: 1812

центр зайнятості школярі

Тернопільський міськрайонний центр зайнятості постійно співпрацює із навчальними закладами м. Тернополя та Тернопільського району. Так 10 квітня 2014 року у Консультаційному центрі для школярів проходив профорієнтаційній захід "Профорієнтаційний (урок) семінар для учнівської молоді". Взяли участь у відповідному заході учні одинадцятого класу ЗОШ І-ІІІ ст. села В.Гаї Тернопільського району.
Мета семінару була спрямована на розширення уявлень школярів про актуальний світ професій та допомогу у професійному самовизначенні. Школярі знайомились із різноманітними шляхами вибору професії, починаючи із аналізу актуальних вакансій на ринку праці і закінчуючи проходженням профдіагностичного тестування за методикою Клімова.
В ході проведеного уроку були запропоновані вправи: "У світі професій", "Презентація професії" тощо.
Зокрема, у профорієнтаційній рольовій грі "Презентація професії" учням було запропоновано поділитись на дві команди та обрати професію, яку зможуть представити своїм однокласникам та переконати їх у необхідності та важливості її для нашої держави. Перша команда представляла професію "лікар", а друга - "вчитель". Із допомогою підручних засобів учасники груп художньо зобразили задуману професію.
У дискусії народжується істина і як підсумувала одинадцятикласниця Юлія: ”Важливо вибрати професію до душі, щоб ходити на роботу із задоволенням і приносити користь нашій Україні.”
В заходах взяло участь 11 учнів.

Відділ довідково-інформаційної роботи з населенням ТМРЦЗГоловний спеціаліст Аліна Грицаєнко

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.