Проект «Молодіжна біржа суспільних ініціатив» допоможе підвищити активність учнів

15 Тра 2012 / 09:32 | Переглядів: 2495

молодіжна біржа

25 квітня в Тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №24 відбулася підсумкова конференція з реалізації проекту "Молодіжна біржа суспільних ініціатив", яку організовало управління освіти і науки Тернопільської міської ради та Товариство охорони прав і гідності учнів "Фортеця".

У проекті взяли участь шість загальноосвітніх навчальних закладів: Українська гімназія імені І.Франка, ТНВК "Школа-ліцей № 6 ім. Н.Яремчука", ТСШ №3, ТЗОШ №18, 19, 24.
Головна мета проекту - помогти учням втілювати власні ідеї в шкільному житті та срияти підвищенню учнівської активності.

Під час конференції учні провели презентації шкільних фірм, які були створені в навчальних закладах. Кожна з команд розповіла про себе, свої здобутки, реалізовані ідеї під час проекту.

Дуже цікаво представила ТЗОШ №24 фірма "Ecologyof life". Вони висвітлили свою діяльність у вигляді репортажу новин, під час якого коротко продемонстрували свої найцікавіші акції, зокрема - "У басейні з директором".

Конкуренцію фірмі з ТЗОШ №24 склала фірма "Creative Youth", яка представляла ТЗОШ №19. Власне зреалізована нею акція "День боксу" була визнана кращою.
Упродовж майже двох місяців цих символічних змагань між школами учні проводили акції не лише в межах свого навчального закладу, а й на рівні міста. Так представники фірми "Clean Kind Word" з ТЗОШ №18, в період Великодніх свят відвідували одиноких та літніх людей збирали для них продукти харчування.

Участь учнів у проекті призвела до збільшення активності молодих людей як в галузі освіти, так і в галузі соціальної діяльності. Про це свідчать результати конкурсу: для реалізації учні подали 239 акцій (ідей), з яких реалізували 146 акцій.

Керівник Товариства охорони прав і гідності учнів "Фортеця" Іван Хімейчук висловив бажання, аби результати цього конкурсу були внесені до Книги рекордів Гіннеса. Адже в рамках шкільної програми ніколи не проводилося такої великої кількості акцій. А за ці неповні два місяці учнівські колективи реалізували майже п'ять десятків різноманітних заходів.

"Цим результатом нашої "Молодіжної біржі суспільних ініціатив" ми готові здивувати не тільки Україну, а й інші країни, - підсумував Іван Хімейчук. - Оцими презентаціями, котрі ми сьогодні побачили, я хочу похвалитися перед нашими партнерами з інших країн, з якими проводили подібні акції".

Переможцем конкурсу стала фірма "Ecologyof life" з ТЗОШ №24, яка провела фотосесію з директором школи. Ці фотографії розміщують на біг-бордах. Таким чином усе місто дізнається, яка ж школа найкраща, найактивніша, найкреативніша.

Результати конкурсу:

1 місце - фірма "Ecology of life", Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24.
2 місце - фірма "Creative Youth", Тернопільська загальноосвітня школа I-III ступенів №19.
3 місце - фірма "Clean Kind Word", Тернопльська спеціалізована загальноосвітня школа №18 з поглибленим вивченням іноземних мов.
4 місце - фірма "New Generation", Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №3 з поглибленим вивченням іноземних мов.
5 місце - фірма "Butterflies", ТНВК "Школа-ліцей №6 імені Н. Яремчука".
6 місце - фірма "Ideas for life", Тернопільська Українська гімназія імені І.Франка.

Андрій ВІВЧАР,
методист ІМЦО.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.