У Тернополі діти художньої школи розмалювали військову техніку

05 Чер 2012 / 09:23 | Переглядів: 3523

танк розмальований

1 червня з нагоди Дня захисту дітей вихованці Тернопільської художньої школи розмалювали військову техніку в Старому парку, а дула танків перетворились на дитячі гойдалки.

"Перша демократична міська рада почала важливий з точки зору розвитку громади міста процес — позбавлення від тоталітарного спадку комуністичної епохи. Само тоді були перейменовані вулиці, зняті пам'ятники — комуністичні божки та ідоли. З вулиць міста майже зникла тоталітарна атрибутика, символи війни і руйнування. Наше покоління має довершити цей процес. Процес демілітаризації і гуманізації нашого спільного дому.

Сьогодні наймолодші тернополяни, показали нам, як можна колишню грізну і страшну зброю перетворити в іграшку, позбавлену агресії і страху. А зробили вони це своїми малюнками, яскравими кольорами. Приємно, що саме діти показали нам приклад того, як можна легко, з посмішкою і у грі перетворювати світ на кращий", - зазначив міський голова Тернополя Сергій Надал.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.