Сергій Надал взяв участь в освяченні Храму Святого пророка Іллі

08 Гру 2014 / 04:57 | Переглядів: 1858

освячення церкви Сергій Надал

У неділю, 7 грудня, у Тернополі на вул. Бродівській освятили новозбудований Храм Святого пророка Іллі. Архиєрейську Божественну Літургію очолив митрополит Тернопільсько-Зборівський кир Василій Семенюк. Участь у богослужінні взяв міський голова Тернополя Сергій Надал.

Після завершення святкової літургії митрополит вручив благословенні грамоти усім жертводавцям та благодійникам, які долучилися до будівництва Храму. Подяку отримав і міський голова Сергій Надал.

"Своєю жертовністю, працею та довірою до Божого промислу, Ви спричинилися до багатьох добрих діл, які ввійшли у духовну скарбницю Христової Церкви та українського народу", - йдеться у подяці.

В свою чергу Сергій Надал зауважив, що Храм пророка Іллі буде унікальним. Він є прикладом співпраці церкви, громади, місцевої влади. Він буде універсальним місцем для цілого мікрорайону у тому розумінні, що поєднуватиме зцілення душі і тіла. Тут буде діяти кабінет сімейного лікаря.

"Сьогодні, у цей світлий день для Церкви і Тернополя, хочу скласти повагу всім жертводавцям Храму. Нехай у цей світлий день на новоосвячений храм і на все наше місто зійдуть особливі Божі ласки і благословення", - зазначив міський голова.

Джерело

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.