Сергій Надал подякував волонтерам, які долучились до проведення Чемпіонату світу з водно-моторного спорту

05 Вер 2012 / 16:50 | Переглядів: 2089

Волонтери і Надал

5 вересня в сесійній залі міської ради міський голова Тернополя Сергій Надал зустрівся з волонтерами, які долучились до організації та проведення Чемпіонату світу з водно-моторного спорту 25-26 серпня.

Координаторам волонтерів - представникам громадських організацій “Файне місто”, “АЙСЕК” та “ПЛАСТ” очільник міста вручив подяки міського голови, а 59 волонтерів отримали грамоти від Управління у справах сім'ї, молодіжної політики і спорту.

“Від імені організаторів чемпіонату дякую кожному з вас за вагомий внесок у підготовку та проведення змагань. Це лише перший крок до розвитку волонтерського руху в Тернополі. Ми будемо вдячні, якщо ви й надалі долучатиметесь до проектів, які реалізовує міська рада. А ви, у свою чергу, можете розраховувати на цілковиту підтримку та сприяння вашим волонтерським ініціативам” - сказав Сергій Надал.

Довідкова інформація

Волонтери були поділені на наступні команди:

  • Супровід команд (забезпечення комфортного перебування в Тернополі, допомога з перекладом та екскурсії містом).Інформаційні палатки (при входах у парк були розташовані
  • інформаційні палатки. Волонтери роздавали буклети на надавали усну консультацію тернополянам та гостям міста).Анімація (волонтери організовували різноманітні ігри та конкурси у
  • перервах між заїздами).Прес-центр (робота з журналістами, переклад статей на іноземні мови, допомога в перекладі інтерв'ю).Робота на “Острові кохання” (робота з суддями та почесними гостями чемпіонату).
  • Фотографи (молоді фотографи фотографували все, що відбувалось в парку та на плесі озера і оперативно розміщали фото в мережі Інтернет).

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.