Сергій Надал отримав подяку з Лисичанська

16 Бер 2012 / 11:08 | Переглядів: 2210

Сергій Надал

V Всеукраїнський форум "Формула успіху правової держави очима дітей" відбувся нещодавно у Тернополі. Завдяки йому діти з усієї України представили свої проекти, обмінялися досвідом стосовно ролі правової освіти підростаючого покоління і можливості молоді впливати на зміни в суспільстві.

У рамках такої співпраці за особистий внесок у роботу з дітьми подяку міському голові Сергію Надалу висловила адміністрація комунального закладу "Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №8". Зокрема, очільника Тернополя відзначили за значний внесок у правоосвітницьку роботу з дітьми та молоддю, в розбудову демократично-правової держави, небайдуже ставлення до проблем виховання підростаючого покоління та підтримку молодіжних ініціатив.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.