Сергій Надал зустрінеться з волонтерами

05 Вер 2012 / 12:03 | Переглядів: 1540

волонтери

У середу, 5 вересня о 12.00 в сесійній залі міської ради Сергій Надал зустрінеться з волонтерами, які допомагали у підготовці та проведенні Чемпіонату світу з водно-моторного спорту.

Загалом, протягом чемпіонату було задіяно 59 волонтерів. Координували їх роботу громадські організації "Файне місто", "АЙСЕК" та "ПЛАСТ".

Волонтери були поділені на наступні команди:

Супровід команд (забезпечення комфортного перебування в Тернополі, допомога з перекладом та екскурсії містом).Інформаційні палатки (при входах у парк були розташовані інформаційні палатки. Волонтери роздавали буклети на надавали усну консультацію тернополянам та гостям міста).Анімація (волонтери організовували різноманітні ігри та конкурси у перервах між заїздами).Прес-центр (робота з журналістами, переклад статей на іноземні мови, допомога в перекладі інтерв'ю).Робота на “Острові кохання” (робота з суддями та почесними гостями чемпіонату).Фотографи (молоді фотографи фотографували все, що відбувалось в парку та на плесі озера і оперативно розміщали фото в мережі Інтернет).

Запрошуємо журналістів місцевих, регіональних та всеукраїнських ЗМІ.

Джерело: rada.te.ua

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.