Проект “Language School”у Тернополі

10 Чер 2013 / 08:01 | Переглядів: 2216

Айсек

З 27 травня по 17 липня у Тернополі в рамках проекту "Тернопіль - студентська столиця" пройде мовний проект “LanguageSchool”, організатором якого є міжнародна молодіжна організація AIESEC.

Освітньо-пізнавальний проект “LanguageSchool” є однією з найкращих можливостей підвищити свій рівень розмовної англійської, знайти нових друзів з різних країн і просто гарно та весело провести час.

Даний проект проводиться в Тернополі не вперше, проте цього разу формат занять дещо змінений. “LanguageSchool” у цьому році запланована у формі дискусійного клубу, де учасники будуть мати можливість спілкуватися зі стажерами з Сінгапуру та Індії на різні теми: культура, спорт, права людей, захист навколишнього середовища та багато інших.

Волонтери обговорюватимуть важливі питання, тим самим не тільки підвищуючи мовний рівень учасників, але і змушуючи їх замислитись про проблеми сьогодення та способи їхнього вирішення. Головною перевагою і нашим орієнтиром є те, що учасники отримують можливість висловити власну думку англійською мовою! Це унікальна можливість розвивати свій рівень іноземної мови не у стінах класу чи аудиторії, не під час нудних занять чи лекцій, а в умовах живого спілкування з носіями мови, навчаючись ще й отримувати багато позитивних емоцій.

В рамках проекту заплановано 10 занять, а також Фестиваль культур, квест-гра та ще багато цікавих заходів.

Контакти: Зорій Ірина
моб. 098 809 40 16
е-mail:iryna.zorii@aiesec.net

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.