«АЙСЕК»і популяризуватиме Тернопіль у світі

14 Гру 2012 / 10:18 | 1 коментар | Переглядів: 3032

Айсек

Молодіжна громадська організація "АЙСЕК" за підтримки Тернопільської міської ради в рамках проекту "Тернопіль - студентська столиця України" реалізують культурно-пізнавальний проект "Ознайомтесь з Україною", метою якого є популяризація Тернополя у світі.

"Упродовж шести тижнів - з 14 грудня 2012-го по 28 січня 2013 року - десять стажерів з-за кордону знайомитимуться з культурними, архітектурними та природними окрасами нашого міста, робитимуть фотографії, зніматимуть відео та писатимуть статті. Всю інформацію висвітлюватимуть на сайтах та блогах своєї країни. Іноземні студенти також будуть залучені до роботи в реалізації проекту "Тернопіль - студентська столиця України", - розповіла координатор проекту Ірина Пшедніцька.

Завдяки реалізації таких проектів, на думку міського голови Сергія Надала, іноземці можуть більше дізнатися про Тернопіль.

"Жодна реклама не зможе донести таких емоцій та переживань, які опишуть у своїх статтях та блогах учасники проекту. Крім того, чекаємо на цікаві ідеї від стажерів, які можна буде втілити в рамках проекту "Тернопіль - студентська столиця України", - зауважив Сергій Надал.

Також 15 січня в Українському домі "Перемога" представлять фотовиставку "Тернопіль очима іноземців".

Уже цієї п'ятниці Тернопіль прийматиме стажерів з Бразилії, Мексики, Австралії та Болгарії.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.