Площі Героїв у Тернополі бути

11 Лют 2014 / 17:55 | Переглядів: 1795

євромайдан люди мітинг

Сьогодні Тернопільський окружний адміністративний суд прийняв рішення відмовити в позовній заяві прокурора щодо скасування рішення сесії Тернопільської міської ради про перейменування Майдану Мистецтв на Площу Героїв Євромайдану.

Прокуратура оскаржить в апеляційному порядку рішення Тернопільського окружного адміністративного суду про відмову у скасуванні рішення міської ради щодо перейменування майдану Мистецтв у Тернополі.

Нагадаємо, сесія Тернопільської міської ради, прийняла рішення від 23 січня 2014 року про перейменування Майдану Мистецтв на Площу Героїв Євромайдану, прокуратура м.Тернополя подала 24 січня позов про скасування цього рішення.

Оскільки суд сьогодні, 11 лютого 2014 року, не задоволив позовні вимоги, прокуратура готує апеляційну скаргу на рішення суду.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.