Власник зоопарку утримував тварин, які занесені до Червоної книги України

07 Кві 2014 / 11:24 | 1 коментар | Переглядів: 5406

ведмідь

На виконання доручення Державної екологічної інспекції України Державна екологічна інспекція у Тернопільській області 26 березня 2014 року провела позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства Волинського пересувного зоопарку, який на той момент перебував у м.Кременець, Тернопільської області. В результаті перевірки працівниками інспекції було встановлено, що на території пересувного зоопарку утримуються в неволі 22 дикі тварини, в тому числі дві особини бурого ведмедя, які занесені до Червоної книги України.

Перевіркою також було встановлено, що всі тварини розміщені в металевих клітках на колесах розміри яких менші ніж мінімальні норми , що є порушенням норм утримання тварин згідно ч.3 п.3.5 "Порядку утримання та розведення диких тварин, які перебувають у стані неволі або напіввільних умовах".

На час перевірки дозвіл на утримання диких тварин та дозвіл на утримання у напіввільних умовах чи в неволі видів тварин, які занесені до Червоної книги України були відсутні. Утримання диких тварин у неволі без наявності дозволу є порушенням вимоги ч.3 ст. 8 Закону України "Про захист тварин від жорстокого поводження". Позаплановою перевіркою також були виявлені порушення ст.45 Закону України "Про тваринний світ" та ст. 19 Закону України "Про Червону книгу України". Державним інспектором з охорони навколишнього природного середовища було складено протокол про адмінправопорушення за ч.3 ст. 88-1 КУпАП та направлено в Кременецький районний суд для прийняття відповідного рішення.

фотоhttp://www.lesovod.org.ua/node/12783

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.