Підприємець незаконно видобував воду

04 Кві 2014 / 12:14 | 1 коментар | Переглядів: 1504

Вода

Прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом незаконного видобування корисних копалин

Тернопільська міжрайонна прокуратура з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері розпочала кримінальне провадження за фактом порушення вимог природоохоронного законодавства суб'єктом господарювання, який спричинив державним інтересам шкоду на загальну суму майже 200 тисяч гривень.

Зокрема, прокурорською перевіркою встановлено, що упродовж майже півроку керівник одного з підприємств незаконно видобував корисні копалини загальнодержавного значення (воду).

Посадовець не вжив заходів щодо отримання спеціального дозволу на користування надрами та дозволу на спеціальне водокористування.

Внаслідок такої незаконної діяльності, державним інтересам спричинено шкоду на загальну суму майже 200 тисяч гривень.

За даним фактом Тернопільська міжрайонна прокуратура з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст.240 (порушення правил охорони або використання надр) та ч.2 ст.367 (службова недбалість) КК України.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.