На Тернопільщині будуть вибори?!

13 Лют 2014 / 12:38 | Переглядів: 1672

Вибори

Олексій Кайда та Олег Сиротюк зареєстрували проект Постанови Верховної Ради про призначення чергових виборів депутатів Тернопільської облради.

13 лютого 2014 року народні депутати України від ВО "Свобода" Олексій Кайда та Олег Сиротюк зареєстрували проект Постанови Верховної Ради України про призначення чергових виборів депутатів Тернопільської обласної ради на 25 травня 2014 року.

"15 березня 2009 року відбулися позачергові вибори депутатів Тернопільської обласної ради п'ятого скликання. А 19 березня підсумки виборів було офіційно оголошено на організаційній сесії облради. Відповідно до чинного законодавства та враховуючи рішення Конституційного Суду України від 4 червня 2009 року № 13-рп/2009 строк повноважень депутатів облради повинен становити 5 років і закінчується 19 березня 2014 року", - зазначають парламентарі.

За словами Олексія Кайди, обласні ради є представницькими органами місцевого самоврядування, формування яких відбувається за результатами народного волевиявлення. "Тому з метою забезпечення виконання вимог Конституції та законів України щодо реалізації права мешканців Тернопільщини вирішувати питання місцевого значення, вільно обирати і бути обраними до органів місцевого самоврядування нами запропоновано призначити чергові вибори депутатів Тернопільської обласної ради на 25 травня 2014 року", - зазначив народний депутат-свободівець.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.