Молодіжна ініціатива «єднаймо україну»

22 Жов 2014 / 14:13 | 3 коментарі | Переглядів: 1975

євромайдан діаспора

ДОБІГАЄ ЗАВЕРШЕННЯ ПРОЕКТ "ЄДНАЙМО УКРАЇНУ", ОРГАНІЗОВАНИЙ МОЛОДІЖНИМИ ГРОМАДСЬКИМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ "МОЛОДА ПРОСВІТА", "АСОЦІАЦІЯ ТРУДОВИХ ОБ'ЄДНАНЬ МОЛОДІ" ТА "ФУНДАЦІЯ РЕГІОНАЛЬНИХ ІНІЦІАТИВ".

За час проекту 20 молодих людей зі східних областей України ознайомились з молодіжним життям, культурною спадщиною та традиціями нашого міста. Учасники спільно з громадськими активістами Тернопілля працювали над виробленням механізму впливу на владу для вирішення молодіжних проблем.

Урочисте відкриття проекту відбулося 15 жовтня. В перший же день учасники почали активно працювати і спільно з тренером Степаном Кушніром шукали шляхи підвищення ефективності державної молодіжної політики у містах. Далі брали участь у ранкових ефірах на радіо та телебаченні, ознайомились з діяльністю міської ради, проводили дискусії з представниками місцевої влади, громадським активом. Учасники проекту також відвідали майстер-класи Сергія Корнелюка по адвокаційних презентаціях. З Анною Рожковою виокремили проблеми та перспективи діяльності громадських організацій, а з Марією Доманською шукали механізми взаємодії органів влади та молодіжних організацій та розглянули стан і перспективи взаємодії громадськості та місцевої влади.
Збагатитись не лише інтелектуально, а й культурно активній молоді допомогли майстер-класи у творчій майстерні "Коза-Дереза" та "Арт Колесо". Учасники проекту також відвідали екскурсії у музей політичних в'язнів та у м. Чортків та м. Теребовля.
Закриття проекту відбулось 20 жовтня, на якому учасники продемонстрували спільно вироблений майбутній алгоритм співпраці із владою на місцях.
Під час проекту створено спільну інформаційну платформу з учасниками зі Сходу та Західного регіону для майбутньої співпраці та координації. Надіємось на взаємообнім досвідом та реалізацію спільних майбутніх проектів в подальшому.

Організайний комітет проекту

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.