Чи буде Тернопіль дихати вільно? – спілкувались тернопільські активісти

24 Лип 2014 / 15:56 | Переглядів: 2225

громадська організація знизу

22 липня, з метою побудови візії майбутнього Тернополя, місто відвідали представники громадянської платформи “Нова Країна”. Організаторами “Дня НОВОЇ КРАЇНИ” в Тернополі стала громадська організація “Змінюємо Україну”.

Розпочали день з відкритого прямого ефіру на “Українській хвилі” (УХ-радіо). Гостями на студії були: голова ГО “Змінюємо Україну”, Олег Мушій та представник “Нової Країни”, Тарас Козак. Спілкувались з ведучим про подію, що мала відбуватись.

Продовженням дня став бізнес-сніданок з представниками влади та бізнесу. Обговорювали можливості розвитку міста у майбутньому та розглядали потенціал майбутнього Тернополя у світлі революції гідності.

Наступним елементом “Дня Нової Країни” був брифінг для представників місцевих ЗМІ, який проходив у залі Тернопільського прес-центру в Народному домі “Перемога”. Організатори розповіли про себе та про подію, що мала відбутись.

“Ми не приїхали для того, щоб нав'язати вам свою думку про бачення майбутнього міста. Яким воно буде - залежить від вас. Ми всього лише привезли вам алгоритм, як це майбутнє можна визначити для себе. Так, у нас є бачення майбутнього всієї країни, але бачення Тернополя у нас немає”, - говорить представник “Нової Країни” Ольга Болсунівська.

Завершальним елементом дня стала сама проектна сесія, що відбувалась у залі Народного дому “Перемога”. Розпочалась вона з представлення ГО “Змінюємо Україну” та конкретних її напрацювань з проектами розвитку міста. Тоді, представники “Нової Країни” виступили з презентацією своєї громадянської платформи. Слово також мали голова Тернопільської обласної державної адміністрації, Олег Сиротюк та представник Тернопільської міської ради Юрій Дейнека.

В процесі робочої сесії “Нове місто”, 30 учасників було поділено на 4 групи, які проектували свою візію майбутнього Тернополя у наступних секторах: бізнес, громадська активність, самоврядування і приватне життя. Визначену візію буде оцифровано і представлено владі.

Зокрема це і стало результатом проведення даної робочої сесії. Також, в найближчі дні буде сформований осередок “Нової Країни” в Тернополі.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.