Час професіонала

11 Бер 2013 / 15:38 | 1 коментар | Переглядів: 2062

зайнятість центр захід

У Галицькому коледжі імені В.Чорновола за підтримки Тернопільського міськрайонного центру зайнятості та Управління освіти і науки Тернопільської міської ради відбувся профорієнтаційний змагально-мотиваційний захід "Час професіонала".

У грі взяли участь 6 команд із загальноосвітніх закладів міста Тернополя а саме: ЗОШ №2, ЗОШ №20, ЗОШ №4, школа - економічний ліцей №9, Українська гімназія ім.І.Франка та команда Галицького коледжу ім. В. Чорновола. Популяризація та поширення інформації серед учнівської молоді про світ професії актуальних на сучасному ринку праці - основна мета проведеного заходу, яка була повністю реалізована у досить оригінальний та цікавий спосіб: інтелектуально-пізнавальна гра.

А саме, від кожного освітнього закладу була попередньо сформована команда, яка беручи участь у грі представляла певну професію, популяризуючи її і водночас зазначаючи певних професійних особливостей. Сама гра проходила у три етапи: на першому - етапі візиток "Ми на професійному старті" учасники презентували команди, пов'язуючи їх назву із тією чи іншою професією.

Так, команда "Баланс" (школа - економічний ліцей №9) та команда "Happy Бум" (ЗОШ №4) представляли професію бухгалтера, команда "Нишпорки" (Українська гімназія ім. І.Франка)- слідчого, менеджер міжнародного туристичного бізнесу презентувала команда "Компас" (Галицький коледж ім. В. Чорновола); медичний працівник - команда "Аспірин" (ЗОШ №20), командою "Кадри" (ЗОШ №2) були представлені кілька професії, зокрема фермер,стоматолог.

У другому турі "Реклама професії"- учасники команд висвітлювали у позитивному ракурсі обрану ними професію. Проходило все у вигляді дотепних жартів, віршів, сценок, пісень та відеороликів. Третій тур-музичний "Гімн професії", кожна із команд виконувала пісні про обрану ними професію, акцентуючи увагу на її важливості та актуальності.

Протягом усієї гри виступи команд оцінювало журі у складі голова журі - Андрій Вівчар (методист Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій і моніторингу), Галина Яворська (заступник директора Тернопільського міськрайонного центру зайнятості) Інна Лісовська (заступник начальника відділу довідково-інформаційної роботи з населенням ТМРЦЗ), Володимир Сеньків (методист Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій і моніторингу). Кожен виступ журі оцінювало за п'ятибальною шкалою. Тому, учасники тамуючи хвилювання виходили на сцену, але завдяки своїй креативності та оригінальності не залишили байдужим жодного глядача в залі, оскільки дарували хороший настрій та створювали позитивну атмосферу. Заповнювали паузи між конкурсами студенти Галицького коледжу ім. В. Чорновола, презентуючи творчі досягнення свого навчального закладу: показ колекції одягу, виступ циганського ансамблю, сценка - уривок з твору про Омелька, музичні номери талановитих учнів.

У кожній грі - є переможці та переможені. За оцінками членів журі І місце з сумою 58 балів посіла команда "Кадри" (ЗОШ №2), почесне ІІ місце з сумою балів 54 зайняла команда "Компас" (Галицький коледж імені В'ячеслава Чорновола) і почесне ІІІ місце належить команді "Баланс" (школа економічний ліцей №9) з сумою балів 53. Всі учасники 6 команд отримали не лише заохочувальні подарунки та дипломи за участь у профорієнтаційному змагально-мотиваційному заходу "Час професіонала", а й звісно заряд хорошого настрою та масу позитивних емоцій.

Відділ довідково-інформаційної роботи з населенням ТМРЦЗ
І.Лісовська

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.