Тернопільським безробітнім підвищили самооцінку

23 Січ 2013 / 09:04 | Переглядів: 1870

центр зайнятості

У гендерному центрі Тернопільського міськрайонного центру зайнятості відбулося чергове засідання жіночого клубу "Гармонія". Обговорювалася тема: "Подолання невпевненості та шляхи підвищення власної самооцінки".

"Життя має сенс лише тоді, коли людина добивається наміченої мети, - зауважила фахівець центру зайнятості Галина Приступа. - Тому потрібно обов'язково ставити перед собою різні цілі, далекі й близькі, і намагатися їх досягати, щоб почувати себе впевненою жінкою".

Гість жіночого клубу провідний спеціаліст, психолог Тернопільського міського центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді Лариса Васильєва роз'яснила, що самооцінка складається під впливом тих оцінок, які дають людині інші люди, а людина схильна оцінювати себе так, як, на її думку, її оцінюють оточуючі.

Учасники засідання отримали цінні поради, як саме підвищити свою самооцінку.

Отож, треба намагатися бути привітним, більше посміхатись, завжди хвалити себе, не соромитися задавати запитання, не порівнювати себе з іншими, відвідувати різноманітні тематичні тренінги та семінари, самовдосконалюватися (читати літературу, бувати на презентаціях, виставках, у театрі), необхідно сформулювати список власних позитивних якостей, рис характеру, а ще заздалегідь планувати власні справи та робити помітки про виконання пунктів плану. І основне - потрібно завжди діяти!

"Кожна особистість унікальна, з величезними можливостями, вміннями та потенціалом, - говорилося на заході. - У міру того, як самооцінка зростатиме, людина зможете відкрити у собі нові здібності, почне сприймати себе самодостатньою, частіше отримуватиме схвалення від інших людей".

Відділ довідково-інформаційної роботи з населенням ТМРЦЗ
Приступа Г. Т.
52-89-30

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.